Listy referencyjne uczestników kursu, którzy zdali egzamin w marcu 2011

Bartosz Jarosz - numer licencji 2586
"Choć natknąłem się na ten kurs trochę przez przypadek, to zdecydowanie nie jest on prowadzony przez przypadkowe osoby. Uczestniczyłem w dziesiątkach różnego rodzaju kursach oraz szkoleniach, przesiedziałem tysiące godzin na wykładach i doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie sztuką jest je ukończyć, lecz jak najwięcej z nich wynieść. Zawsze ceniłem sobie szkoleniowców, którzy intensywnie chcieli czegoś nauczyć, a nie tylko wyłożyć niezrozumiałe zagadnienia. Kurs przewyższył moje oczekiwania, byłem i jestem bardzo z niego zadowolony. Wiem też, że wszystkiego można nauczyć się samemu przy pomocy książek poświęcając na to dużo czasu, ale po co wywarzać otwarte drzwi?"

Mariusz Śliwiński - numer licencji 2597
"Po wieloletnim zainteresowaniu rynkiem kapitałowym postanowiłem związać się z nim również zawodowo. Postanowiłem zaczynając od zdobycia licencji maklera. Po pierwszym przejrzeniu testów, kompletnie nie miałem pojęcia, jak się zabrać do nauki. W Internecie znalazłem kurs maklerski organizowany przez Pana Piotra Bodzaka, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Piotrek w bardzo praktyczny sposób przekazał wiedzę, niezbędną do bardzo dobrego poznania części pozaprawnej wymaganej na egzaminie, a także dał bardzo cenne wskazówki przy nauce prawa, jak i samym egzaminie. Przestrzegając jego wskazówek i samodzielnie zgłębiając wiedzę, przygotowałem się do egzaminu maklerskiego, zdając go za pierwszym podejściem i uzyskując 12 wynik na 425 kandydatów. Szlify zdobyte na kursie maklerskim oraz samodzielna nauka, pozwoliły na zaproponowanie własnych kursów maklerskich w Poznaniu i Trójmieście (czytaj także w zakładce O firmie)."

Filip Grodzki - numer licencji 2602
"Kurs bardzo dużo mi pomógł w przygotowaniach. Nie żałuję ani 1 wydanej złotówki na kurs w przeciwieństwie do niektórych internetowych "kurso-testów" prawnych... Po opanowaniu całego materiału mogę stwierdzić, że lepiej poprowadzić taki kurs już raczej się nie da".

Aneta Kukiełka - numer licencji 2575
"Wszystkim, którzy marzą o zdobyciu licencji maklera papierów wartościowych, szczerze polecam kurs organizowany przez kursmaklerski.pl Prowadzący zajęcia Piotr Bodzak jest zawsze świetnie przygotowany do zajęć, stąd też jego kursanci są bardzo dobrze przygotowani do egzaminu. Prowadzący udziela praktycznych wskazówek jak rozwiązywać zadania, jak uczyć się do egzaminu, na każdym etapie upewnia się, że wszyscy kursanci zrozumieli daną partię materiału, chętnie służy pomocą (także po zakończeniu kursu), umożliwia również powtórzenie zajęć. Kurs ten kierowany jest także do osób, które nie ukończyły studiów ekonomicznych."


Opinie bez autora należą do osób, które nie wyraziły zgody na umieszczenie swoich danych osobowych na naszej stronie, a jedynie wyraziły swoją opinię na temat kursu. Wszystkie opinie zostały zamieszczone w oryginale.


"Program kursu maklerskiego prowadzonego przez Piotra Bodzaka jest praktyczny i konkretny. Piotr tłumaczy zadania wielokrotnie i regularnie upewnia się, czy wszyscy zrozumieli. Udziela również porad praktycznych na temat techniki zdawania tego trudnego egzaminu. Każdy kto miał problemy ze zrozumieniem materiału może liczyć na dodatkowe wyjaśnienia również poza godzinami kursu, przez internet. Szczerze polecam kurs, zwłaszcza tym, którzy wcześniej nie mieli do czynienia z matematyką."

"Na kurs maklerski uczęszczałem już dwa razy - pierwszy z nich organizowany przez konkurencyjną firmę mimo, że najbardziej popularny, okazał się totalnym nieporozumieniem. Niczego się tam ciekawego nie dowiedziałem, a czytający ustawę wykładowcy, dodatkowo przelali czarę goryczy. Przypadkiem postanowiłem spróbować konkurencyjnej oferty Piotra Bodzaka, która nie dość, że o 50% tańsza od wspomnianego powyżej kursu, to o 100% skuteczniejsza - zdałem za pierwszym razem, czego i Wam wszystkim życzę."

"Kurs prowadzony był profesjonalnie, dostaliśmy bardzo dobre materiały do samodzielnej nauki i skrypty z poszczególnych zagadnień. Każdy z kursantów miał możliwość wyjaśnienia i dokładniejszego omówienia poszczególnych zagadnień i przede wszystkim panowała świetna atmosfera."

Powrót do zakładki Referencje